Osiedle w budowie

Dział dostępny publicznie.
Pozostałe działy forum czyli m.in:
Forum mieszkańców,
Wykańczanie mieszkań,
W biurze u Dewelopera
dostępny są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Re: Osiedle w budowie

Postprzez gość » Cz kwi 03, 2014 08:25

organic napisał(a):Czy ktoś się orientował czy na terenie naszego osiedla będzie jakiekolwiek oświetlenie??? Chodzi mi oczywiście o oświetlenie wokół bloków. Biorąc pod uwagę, że z jednej strony będziemy graniczyć póki co z "łąką", a z drugiej z pokraczną, betonową dróżką z dzikim parkingiem to mam obawy że utoniemy w ciemnościach. No chyba, że deweloper zaplanował jakieś oświetlenie :idea:



Ciesz sie czlowieku z tej pokracznej betonowej dróżki, którą będziesz dojeżdzał do swojego domku ;-) A, jak masz ochote to pisz do miasta o jej remont, moze Tobie się uda, bo poki co miasto inwestuje w nowe zapominając o starych....
gość
 

Postprzez » Cz kwi 03, 2014 08:25

 

Re: Osiedle w budowie

Postprzez gość » Cz kwi 03, 2014 08:32

aga1 napisał(a):Witam
Czy orientuje się ktoś czy jest jakaś realna szansa wycięcia (podcięcia gałęzi) drzew zasłaniających budynek B ?
Zarówno od strony piekarni jak i od strony ul. sieradzkiej, mieszkania znajdujące się na parterze, niestety zarówno w południe jak i popołudniu, będą zacienione...


Zostawcie jedyne które zostały drzewa które zostały w spokoju. Póki osiedle nie zaczęło się budować to faktycznie było tu sporo zieleni, teraz nie będzie jej wogóle i nie za bardzo rozumiem o jakich terenach zieleni pisze inwestor na stronie osiedla, bo wszystkie drzewa zostały wycięte przed budową . :(
gość
 

Re: Osiedle w budowie

Postprzez aga » Cz kwi 03, 2014 11:25

"Gosc" to chyba jakis zazdrosny sasiad mieszkajacy nieopodal :)
Z tego co pamiętam to "tereny zielone" na których obecnie budują osiedle, dosłownie straszyły wystającym, betonowymi elementami po niedokończonej budowie - jakieś 20 lat . Psy za przeproszeniem mialy gdzie srac, bo krzaki byly wysokie i nie trzeba bylo po nich sprzatac .
aga
 
Posty: 3
Dołączył(a): So mar 01, 2014 19:05

Re: Osiedle w budowie

Postprzez kuuller » N maja 11, 2014 16:53

Witam,

jaką cenę płaciliście za metr mieszkania? Ciekawi mnie czy ktoś uzyskał reklamowane 3550 zł brutto.
kuuller
 
Posty: 1
Dołączył(a): N maja 11, 2014 16:49

Re: Osiedle w budowie

Postprzez Gość » Śr maja 28, 2014 13:40

Jestem ciekawy czy podoba się Państwu sposób wykończenia balkonów chodzi o przerwy pomiędzy metalową "okładziną" balkonu. Mnie szczerze mówiąc nie podobają się przerwy pomiędzy sąsiednimi segmentami obudowy balkonu. Z daleka tego nie widać ale jak podejdzie się bliżej to cały urok pryska :(
Gość
 

Re: Osiedle w budowie

Postprzez Sew_bud_C » Pt lip 04, 2014 20:13

Jakiś czas temu poruszono temat zadaszenia nad balkonami na najwyższej kondygnacji.
Czy ktoś zdecydował się już na takie wykonanie?
Sew_bud_C
 

Postprzez » Pt lip 04, 2014 20:13

 

Poprzednia strona

Powrót do Malinowe Osiedle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron