Osiedle w budowie

Dział dostępny publicznie.
Pozostałe działy forum czyli m.in:
Forum mieszkańców,
Wykańczanie mieszkań,
W biurze u Dewelopera
dostępny są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Re: Osiedle w budowie

Postprzez Wolff » Pt mar 28, 2014 15:42

żeby oglądnąc mieszkanie to nie jest taka prosta sprawa(to wciąż plac budowy),ale według zapewnień Pana z Rembudu w maju naoglądamy się do woli :D
Wolff
 
Posty: 13
Dołączył(a): Wt sty 21, 2014 09:17
Lokalizacja: Opole

Postprzez » Pt mar 28, 2014 15:42

 

Re: Osiedle w budowie

Postprzez Fotix » Pt mar 28, 2014 16:37

Właśnie rembud ujawnił co będzie obok nas, osiedle moderna http://osiedlemoderna.opole.pl/


pzt.jpg


8.jpg


przypominam wam to coś ? :)

klony naszych bloków ale z garażami podziemnymi + blok A który początkowo miał należeć do malinowego,
wykorzystali mój pomysł :D mówiłem w biurze kilka razy że zamiast wielkich piwnic mogły by być garaże podziemne
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Fotix
 
Posty: 33
Dołączył(a): Śr sty 22, 2014 12:24
Lokalizacja: Opole

Re: Osiedle w budowie

Postprzez organic » Pt mar 28, 2014 18:51

Całość wygląda fajnie, przynajmniej sąsiadujące z nami bloki będą architektonicznie spójne. Zastanawiam się czy odgrodzą nasze bloki od nowej inwestycji, bo w sumie fajnie by było gdyby oba osiedla stanowiły całość.
organic
 
Posty: 40
Dołączył(a): Śr sty 22, 2014 22:00

Re: Osiedle w budowie

Postprzez kath » Pt mar 28, 2014 19:03

mariola napisał(a):Co sądzicie o zorganizowaniu dnia otwartego na malinowym ? Np. w jakąś wolną sobotę wszyscy chętni ,którzy mieliby ochotę obejrzeć mieszkania mogliby spokojnie pooglądać swoje przyszłe gniazdka. Nie byłoby problemu z wcześniejszym umawianiem się każdego klienta z dewloperem celem wejścia na budowę.


Nie wiem czy wiesz, ale na plac budowy będziesz musiała ubrać kask. ;) Jakby komus cos na glowe spadlo to Rembud mialby prokurature i wstrzymaliby inwestycje.

A tak na powaznie to nie ma takiej mozliwosci zeby organizowac dni otwarte na placu budowy! Po zakonczeniu budowy inwestor musi najpierw w nadzorze budowlanym uzyskac pozwolenie na uzytkowanie.

Co do nowej inwestycji... Nice. I dobrze by bylo gdyby nam tez wjazd do osiedla zrobili od Alei Solidarnosci.
kath
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn sty 27, 2014 16:59

Re: Osiedle w budowie

Postprzez Fotix » Pt mar 28, 2014 19:10

niestety wygląda na to że będą odgrodzone oba osiedla, skoro ma inną nazwę to pewnie będzie i inna wspólnota, tak jak słoneczne, słoneczne tarasy itd, szkoda, że tak to wymyślili, mogli zrobić całe osiedle pod wspólną nazwą, po co to tak rozdrabniać ?

Ciekawy jestem czy zmienili też coś w układzie mieszkań, jutro na targach budowlanych w DomExpo mają się wystawiać to się zapytam


tutaj naniesione nowe osiedle na mapkę od pablosa
nowa-mapa2d.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Fotix
 
Posty: 33
Dołączył(a): Śr sty 22, 2014 12:24
Lokalizacja: Opole

Re: Osiedle w budowie

Postprzez organic » Pt mar 28, 2014 19:37

Też tak uważam, zrobiliby Malinowe II i byłoby ok. Być może zaważyło na tym to, że będą osobne wjazdy i nie będzie możliwości przedostania się autem z jednego osiedla na drugie.

Ciekawy tez jestem cen za metr.
Swoją drogą to idą za ciosem dość odważnie, przed chwilą zaglądałem do księgi wieczystej i w bloku C sprzedanych jest dopiero 16 mieszkań.

Chciałem dziś odwiedzić targi ale panowie z obsługi zagrodzili drogę na parking i oznajmili że dziś targi się skończyły, chociaż było dopiero po godz. 16
Pewnie też jutro pomęczę ludzi z Rembudu :mrgreen:
organic
 
Posty: 40
Dołączył(a): Śr sty 22, 2014 22:00

Re: Osiedle w budowie

Postprzez pablos » So mar 29, 2014 16:51

...osobne wjazdy...

Szkoda... z tego co widzę marne szanse na połączenie wjazdu malinowego z al, Solidarności.
zgodnie z planem zagospodarowanie może jedynie powstać droga łącząca z ul Bielską.
http://www.bip.um.opole.pl/download/file/rysunki%20planu/malinka-plan.jpg
chyba że jest nowszy plan zagospodarowania??
pablos
 
Posty: 13
Dołączył(a): Wt sty 21, 2014 20:46
Lokalizacja: Opole

Re: Osiedle w budowie

Postprzez Wolff » So mar 29, 2014 20:32

jak w październiku podpisywałem umowę przedwstępną, pytałem się w Rembudzie o ten wjazd z aleji Solidarności i wtedy mi powiedzieli że to miasto po zakończeniu inwestycji zrobi tam drogę, a tu jak widac będzie zjazd na nowe osiedle
Wolff
 
Posty: 13
Dołączył(a): Wt sty 21, 2014 09:17
Lokalizacja: Opole

Re: Osiedle w budowie

Postprzez organic » So mar 29, 2014 20:37

Byłem dziś na targach budowlanych, rozmawiałem z Panem z Rembudu - droga jest tylko i wyłącznie w gestii miasta. Plany na stronach BIP są raczej aktualne, więc raczej drogi nie będzie.
Nowe osiedle ma być od naszego oddzielone ogrodzeniem, będzie jedynie możliwość przejścia pomiędzy osiedlami.
organic
 
Posty: 40
Dołączył(a): Śr sty 22, 2014 22:00

Re: Osiedle w budowie

Postprzez gość » Cz kwi 03, 2014 08:19

[quote="pablos"]Witam.
Tak, Maja być budynki (budynek) pomiędzy malinowym a aleją Solidarności.
Ja mam zarezerwowane mieszkanie w bud D od strony zachodnio północnej.
Jestem ciekaw jaki będzie miał wpływ wysoki budynek a dokładniej jego cień na nasłonecznienie? Zgodnie z zdjęciem.
Obrazek[/quo


Cien jest praktycznie przez większą część dnia.
gość
 

Postprzez » Cz kwi 03, 2014 08:19

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Malinowe Osiedle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron